| Mihailboy99 a întrebat:

Stie cineva daca skype 3.8 este gratis adica sa nu platesc nimic pe luna can vreau sa vorbesc pe el cu un prieten?

Răspuns Câştigător
| xWeasel a răspuns:

Da este gratis dar trebuie sa latesti daca vrei skype credits sunt ca si creditu pe tel cu ele poti sa faci conversatii video la inceput iti da cateva din alea da dupa aia trebuie sa platesti daca mai vrei sa vb in video.

2 răspunsuri:
| fcb1234 a răspuns:

E gratis orice convorbire skype & skype, asa vb si eu cu pr toata ziua

| feNNLike1 a răspuns:

Este 100% Gratis, vorbeste fara grija happy