| MariaXDD a întrebat:

Salut.

Stiu ca sunt niste chiestii simple pe care oricine le stie, dar in fine.

Vreau sa imi fac un canal de YouTube, dar nu stiu cu ce sa filmez.
Pana acum am incercat cu Bandicam, dar nu ma lasa sa filmez mai mult de 10 minute si nu il pot cumpara pentru ca nu ma lasa mama.
As vrea sa imi recomandati un program de filmat bun si inca un program de editat (gen FilmoraGo) dar sa fie gratis amandoua, si dati-mi si link-ul

Stiu ca suntem in 2017, iar eu nu stiu cu ce sa filmez, dar va rog sa nu radeti. Eu nu sunt prea buna la editat, deci va rog sa imi dati ceva usor de folosit.

Multumesc ca ati citit pana la final.

FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca Hypercam, Fraps, Obs, si programe gen Sony Vegas sa editezi.

| MariaXDD explică (pentru CM7YRE):

Mersi foarte mult. As vrea un link la Sony Vegas.

Si inca ceva...il pot folosi pe Windows XP?

1 răspuns: