| Radu_7611 a întrebat:

Salut sunt radu si am o problema din greseala mi-am sters driverul de la net sau de la placa de retea nu stiu dar nu imi detecteaza nimic si nu stiu ce sa fac daca aveti un driver care sa mearga lasati un mess mersi dau funda

app am un laptop Asus X550C mersi mult funda

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca cand conectezi internetul iti apare ca a gasit un driver nou (daca zici ca l-ai dezinstalat) si sa-l instalezi? Sau doar ai intrat pe internet si ai vazut ca nu merge?

In acest caz, dupa ce ai conectat internetul la laptop intri in "Control Panel" --> "Printers and other Hardwere"--->Add Hardware--->iti va aparea o fereastra (dai Next si va porni o cautare) bifezi "Yes, I already..." si va finaliza cautarea gasind un driver nou si care nu e instalat pe care vei da click si il vei instala (Next->Finish).