| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop cumparat recent si de la o vreme tot da click-uri singur sau da scroll de capu lui, de virusi nu cred ca se pune problema pentru ca i-am facut o scanare completa si nu s-a gasit nimic.Nu stiu daca este din vina mea poate am sters ceva din el, nu prea cred, sau este din cauza lui.Laptopul este ASUS X550C are Windows8.1 si mai am garantie la el daca ma puteti ajuta cu un sfat v-as fi recunoscator.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-incarca-l, foloseste-l; s-ar putea sa ai virusi. daca nu gaseste nimic-la garantie!

| Flash237 a răspuns (pentru express11):

Virusi nu am am facut doua scanari complete odata cu AVG si odata cu Malwarebytes

| express11 a răspuns (pentru Flash237):

Bah nene, te doare mana sa folosesti norton eraser power? ai virusi, nu poate da singur clickuri fara virusi

| K0sti a răspuns:

Depinde cu ce prostie de antivirus ai scanat! Daca ai scanat cu altceva in afara de Kaspersky sau Bitdefender, ai mari sanse sa ai virusi!