| SporeBox a întrebat:

Acum ceva timp am jucat putin din jocul de pe ps4 Ratchet and Clank apoi am luat o pauza destul de lunga iar acum vreau sa il termin dar am uitat ce s-a intamplat inainte. Este vreun site unde pot citi povestea sau puteti sa mi-o spuneti voi daca ati jucat jocul? Eu am trecut de partea aia cand il salvez pe cascadorul ala si imi da un haverboard si merg le alta planeta si trec de niste capcane cu apa.

1 răspuns:
| RK0 a răspuns:

Https://ratchetandclank.fandom.com/wiki/Ratchet_%26_Clank_series
O gasesti aici povestea la sectiunea synopsis, dar este in engleza