| lOaTzY a întrebat:

am cumparat de pe G2A 30 de USD pentru steam wallet dar nu am primit nici un email cu keys code..si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Patrascu_Alexandra_2000 a răspuns:

Daca nu ai primit nici un email, atunci intra pe contul tau de email si trimitele tu, gasesti email-ul lor pe saitul lor.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Eu nu intelrg de ce nu ai olatit direct cu cardul pe steam. Ca in UE oricum iti ia suma in euro, chit ca tu ai dolari pe walletlaughing Ai primit mail pentru confirmarea platii?