| Benn12 a întrebat:

Am cumparat ETS 2 pe Emag (COD activare Steam)
Si am primit codul pe o foaie.Am urmat instructiunile.dar apare o eroare.
Trebuie sa pun coduk Steam Wallet Code,si am adresa verificata, am pus de vreo 5-8 ori...Nu merge.
*IMAGINE : https://we.tl/t-9KTOufA1Wy
Daca doriti o poza cu foaia primita, raspunde.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Man tu ai codul de activare la joc. Intra in steam si da pe Games/ Activate a product on steam si baga codul. Stema wallet ca sa iti bagi bani in contul de steam nu ca sa il activezi.

| Benn12 explică (pentru Wr3nch):

Am incercat.dar o sa vad

| Benn12 explică (pentru Wr3nch):

Stii care e faza: astia de la eMAG mi-a trimis tutorial cu wallet code, iar eu am incercat asa, nu merge, apoi cum ai zis tu si merge!
Ms

4 răspunsuri:
| Fabian2365 a răspuns:

Am nevoie de Poza cu foaia si Codul sa vad daca este valid sau daca ti-a dat Emag-ul teapa

| Benn12 explică (pentru Fabian2365):

Dar o sa cenzurez codul (o parte) sau nu?
Ca poate i-au teapa de la tine si adio ets 2