| Mster a întrebat:

am descarcat Minecraft craked 1.6.4 si am intrat pe siteul Skydaz sa imi instalez modul rai's minimap l-am instalat am intrat si a zic Minecraft acolo la laucher "(3)failrs" spuneti-mi e de la Minecraft sau de la mod, daca e de la Minecraft dati-mi un site de unde sa descarc un minecraf complet fara virusi si free. va rog raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| MeritiUnOs a răspuns:

Poti incerca de pe Minecraft-Romania.Com (Nu.Ro) Sau de pe TeamExtreme

2 răspunsuri:
| Mster explică (pentru MeritiUnOs):

De pe Minecraft-Romania.com este numai minecraft 1.6.2, nu sti de unde pot lua si 1.7.2. Am incercat pe TeamExtreme dar lancherul nu ma lasa sa dau 1.7-1.7.5. dar da-mi un site care sa fie minecraft 1.7.2. mersi

| scary7 a răspuns:

Strange alocatia si cumparal https://minecraft.net/