| perusu a întrebat:

am inceput sa joc un joc numit league of legends si am intrat in joc, am jucat, dupa ce am castigat si scrie Victory, am apasat pe continue si ma scoate din joc.Ce trebuie sa fac sa nu ma mai scoata? doar odata nu m-a scos.am primit un fel de ban din aceasta cauza.

Răspuns Câştigător
| CGF31 a răspuns:

Pai da cand se termina gameul te scoate din full mode si ti se deschide o fereastra exact cum ai lansat jocul. nu are cum sa te baneze ...decat daca ai vorbit urat. Se poate sa te fi scos si din cauza playerilor. Este foarte jucat, si cateodata astepti si cu minutele la logarehappy