| SaTanAacl a întrebat:

am o intrebare. am intrat pe un servar de cs, sh un admin a facut o comanda pe mine. Nu imi aparea meniul din cs [ din stanga] am reinstalat cs-ul sh acum imi apare. cand vreau sa intru pe sv-ul pe care am admin, imi apare o eroare cum can u poate ca citeasca ceva! stie cineva cum rezolv asta? este urgent!
mersi mult!

2 răspunsuri:
| twiterist a răspuns:

Pai se pare ca ori ai primit Destroy or ai primit ban sau thinking comanda de executare iar asta inseamna ca ai luat ban pe serverul respectiv

| SaTanAacl explică:

S-a rezolvat! nu stiu ce comanda a folosit asupra mea. dar am reinstalat cs-ul in alta partitie si a merswinking