| NumePublicDeUtiliztor a întrebat:

am o întrebare cam proastă dar mna: Dacă eu iau contul de steam al unui prieten pentru a instala GTA 5 să văd dacă-mi merge și după mi-l cumpăr și pe contul meu de steam, trebuie să-l descarc din nou?
Dau fundă celui cu răspunsul cel mai folositor

Răspuns Câştigător
| TheCaliptus35 a răspuns:

Atata timp cat pentru a te conecta la alte conturi nu este nevoie sa dezinstalezi steam, nu va trebui sa instalezi gta iarasi.Insa nu am incercat pana acum sa instalez un joc de pe un cont si apoi de pe un altul sa il cumpar, desi nu cred ca ar trebui sa intervina vreo problema pentru steam in scanarea jocurilor din pc.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Iti ramane instalat si il poti juca direct laughing