| SporeBox a întrebat:

Am o intrebare despre expansionurile de pe gw2. Am vazut ca persoanele care le au pot sa faca mai multe luvruri decat restul (sa faca trade cu prietenii, sa vanda la trading post etc) dar episoade din expansion am inteles ca pot fi cumparate si cu gemuri. Daca le iau cu genuri o sa pot profita si de celelalte beneficii? Cat despre cumparat este vreo sansa sa se faca o reducere la expansionuri? Eu personal nu as da 30 euro mai ales ca nu imi place sa joc singur si nu stiu cat o sa joace prietenii mei.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Iti trebuie neaparat expansion-urile pentru beneficii cum sunt specializarile de la clase, main strory, glider, mounts, etc. Da si 11 euro, il iei de pe instant gaminglaughing