| Gabor_Gabi_1998 a întrebat:

am o intrebare: Mi-am facut un server de minecraft pe bukkit, hamachi si doar eu ma pot conecta, si prietenii sunt conectati la network-ul hamachi si e si serverul pe online mode true dar tot nu merge si lor le arata ca serverul e offline si cand se se conecteaza scrie "autentificare..." si dupa ceva gen nu s-a putut autentifica sau ceva de genu ajutati-ma va roog skype: gabi. mihai36

1 răspuns:
| nibiscuite a răspuns:

Nu cred ca merge bukkit pe 1.8 inca, ca depinde de versiune, eu ti-as sugera sa il faci pe vanilla ca pe bukkit e mult mai greu