| Gabor_Gabi_1998 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Mi-am facut un server de minecraft pe bukkit pe hamachi si doar eu pot intra, de ce? Ajutati-ma va rog, stiu ca trebuie online mode false, am pus si tot nu merge. Help mee please, skyoe: gabi. mihai36

2 răspunsuri:
| piftel a răspuns:

Asigura-te ca ei au intrat pe networkul tau de hamachi, apoi sa se conecteze cu IP-ul tau de la hamachi si cu portul 25565.

| Gabor_Gabi_1998 explică (pentru piftel):

Stiiiuuuuuuu mai bine nu mai zi asta. sunt conectati la hamachi si au intrat pe ip:port dar arata ca serverul este offline...