| Energyboy a întrebat:

Am o intrebare referitoare la yahoo email.Azi mi-am facut un cont pe un joc si trebuia sa primesc un email de confirmare a contului (contul merge sa ma log-ez la joc)imi apare la messenger ca am primit un email de la acel joc si ma uit la inbox si la spam dar nu gasesc nimica.Intrebarea mea este cum pot sa vad acest mesaj. Funda + 2 voturi la cel mai util raspuns si cel mai repede.

Răspuns Câştigător
| PinguinuL a răspuns:

Cauta si in Bulk.
Daca nu il gasesti, de pe site-ul pe care te-ai inregistrat, re-trimie emailul de confirmare.