| ViDrA345 a întrebat:

Am o intrebare:Se poate sa modezi un PSP 1003?
Daca da spuneti-mi plzzzz funda+vot celui raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Da, se poate

10 răspunsuri:
| ViDrA345 explică (pentru bogdan324):

Imi zici, te rog?happyplzzzzzz

| bogdan324 a răspuns:

Modarea inseamna instalarea unui firmware care sa permita rularea jocurilor de pe card.happy

| ViDrA345 explică (pentru bogdan324):

Si de unde i-au programul? Vreau PSP-ul sa-l modez rpddddddddddcrying

| bogdan324 a răspuns:

Iti trebuie baterie pandora ca sa il modezi si alte programe, bateria costa cam 35 lei

| ViDrA345 explică (pentru bogdan324):

Si ce legatura are bateria pandora cu modarea psp-uli?rolling on the floor

| ViDrA345 explică (pentru bogdan324):

Si cam cat costa acea "Baterie Pandora"?

| bogdan324 a răspuns:

Costa cam 55 ron, apropo daca nu ai baterie pandora, nu ai cum sa modezi psp-ul

| ViDrA345 explică (pentru bogdan324):

Si de unde i-au o Baterie Pandora?

| bogdan324 a răspuns:

Cauta pe net

| ViDrA345 explică:

Man lasa ca am gasit pe net cu msa bag jocuri pe psp fara sa-l modez uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahappyhappyhappy dar iti dau funda si vot