| Ciobanu_Sebastian_1990 a întrebat:

am o problema cu SA:MP. De fiecare data cand intru in el ma joc 15-20 de minute si apoi imi apare o eroare cu crash report. Daca ma puteti ajuta va multumesc mult. Fiecare raspuns conteaza. Funda.Tin sa mentionez ca am Windows 7 ultimate pe 64 de biti

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Sunt mai multe motive pentru care ar merge in reluare:
1. Calculatorul este slab;
2. Jocul are virusi (scaneaza folderul jocului cu un antivirus bun. Eu iti recomand AVG);
3. Jocul este piratat (incearca sa-l iei de pe alt site sau sa il cumperi, ma refer la joc nu la fisierul pentru multyplayer).
Daca vrei imi poti spune ce componente are pc-ul tau sa iti spun daca poate rula jocul. Daca problema ramane dupa ce ai scanat pc-ul si dupa ce ai reinstalat GTA-ul, ia-ti AVG (il iei de aici: http://download.cnet.com/......20142.html pop ) si ia-ti si CCleaner (de aici: http://www.piriform.com/ccleaner/download, si dai pe download. com, si iti iei CCleaner FREE - de pe prima coloana). Astept raspuns cu componentele tale!