| Teo_Teodor_1990 a întrebat:

Sa va zic problema mea : Cand intru in SA:MP imi apare acolo gta san andreas multyplayer dupa cam 5 secunde mi-se scoate si apare report crash si cancel. Ce sa fac daca dau report crash imi zice ceva acolo.Va rog ajutatima.Multumesc Tuturor

1 răspuns:
| WinneRR a răspuns:

Pai, mai intai scrii asa pe Google : Download Anti-Crash samp 0.3x ( Sau ce versiune ai ) Si il descarci. Dupa ce L-ai descarcat il pui in folderu' cu Gta/samp. Iar daca iti mai scrie " Crash " dai pe " report crash " Sper ca te-am ajutat, bafta!