| CristyMinecraft a întrebat:

Salut TPU
Am o problema cu un metin2 mage.
Deci : intru in metin2 mage imi scriu contul intru in caracter si imi iese automat din metin2 mage nu stiu ce sa-i fac va rog
PRIMUL RASPUNS ARE FUNDA
MUltUMesC ANtiCIpaT

3 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Pai nu iti mergea deoarece sv era pe post sa se inchida iar acum daca vei mai incerca nu iti va mai merge deloc pentru ca serverul s-a inchiswinking Sper ca te-am ajutat fundiTA?puppy dog eyes

| lSummerl a răspuns:

Incearca maine cand se redeschide

| Rotariu_Viviana_1998 a răspuns:

Deci cand iti iese din metin te da din nou sa selectezi serverul. Te looghezi din nou si atunci ti se face conectarea de prima data cand te-ai logat si ti se da la alegerea caracterului si atunci se conecteaza. Prima data de deconecteaza automat iar a doua oara ti se conecteaza contul.