| A1eX a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru. cei care joaca metin2; Cand intru in Metin2ro, activez contul meu intru pe caracter; Se incarca, apoi apare la lista de server... Intru iar si intra direct in Metin2, dupa iese de tot... sfaturi?

3 răspunsuri:
| xcristix a răspuns:

Pai asta e din cauza ca calculatorul tau e cam slab si mai ales cand sunt multi online o sa te chinui chiar si de mai multe ori sa intri, asta o stiu din propia experienta dar sa ma scoata de tot nu mi s-a intamplat. sfat:laste de metin cati da dependenta, atunci cand o sa ajungi la level mare abia o sa cresti si abia o sati pice yang si poate sa-ti fure contul cineva imediat apoi dupa cativa ani de zile o sa-ti dai seama cat timp din viata tiai pierdut eu am fost dependent de metin 1 an,si in primee saptamani imi venea cateodata o pofta dar dupa cateva luni o sa uiti, daca nu reusesti sa te lasi asa usor aruncati itmele sau vinde contul, sau joacate pe private putin ca dupa aia te plictiseti si de ro si de private.te rog da-mi funda (asta ar puttea fi prima mea funda)

| claudiu12_9253 a răspuns:

In primul rand de ce ai pus acesta intrebare la categoria "SPORT". Stergel si instaleaza-l din nou. Poate merge daca nu mai intreaba si pune un pic mai expicita intrebarea.

| A1eX explică:

Joci mt2ro? Si scuze sunt incepator pe TPU