| GeoOk a întrebat:

Am o problema foarte mare, cineva mi-a schimbat parola la mess cred, ca nu mai merge sa intru, cum as putea s-a aflu parola, va rog frumos ajutati-ma.Dau funda si vot cel care ma ajuta happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai messul in engleza cand iti bagi acolo jos id mai jos scrie recover password, iar daca il ai in romana scrie recuperarea parolei sau ceva de genul... dupa care iti dau ei instructiuni! E simplu

| mugurelpetru a răspuns:

Pai daca iti stie parola e problema caci stie parola si de la mail deci mai intai de duci la mail si acolo este casutele de conectare, mai jos sunt sa te conectezi cu facebook sau cu google dai pe una care ai cont iti scrii parola. acum ai intat in mail de acolo iti schimbi parola