| adinutza_9584 a întrebat:

Am si eu o problema. Tocmai ce mi-am schimbat parola de mess, si cand am incercat sa intru pe mess nu a mers. Adica bag idul, pun parola noua, ma loghez si nu merge. Nu imi spune parola incorecta sau id incorect. Pur si simplu mi se opreste logarea. Va rog ajutati-ma.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Probabil nu ai retinut parola sau ai scris-o gresit cand ai shcimbat-ohappy felicitari:X

| TheSpecialOne a răspuns:

Poate ai pus parola cand ai schimbat-o cu Caps Loch-ul apasat deci e cu litere MARI. Incearca si cand o scrii ca sa te loghezi tot ASA.

| TheSpecialOne a răspuns:

Sau m-ai asteapta vreo jumatate de ora ca nici la yahoo nu se fac update pe loc ca si pe TPU...

| simona223 a răspuns:

Baga parola veche poate nu a mers sa o schimbiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! E posibil să ţi se întâmple asta dacă ţi-ai schimbat parola de prea multe ori. Mie aşa mi s-a întâmplat.

| George1176 a răspuns:

Dragostea SI sexul nu e pentru mesengerlaughing
Ai intrat de mai multe ori pe el si l-ai blocat pentru o zii!
Asteapta pana maine. Daca maine nu iti merge nu iti stergel de la panoul de control(control panel) acolo la add/remover programs. instaleaza-ti 9 sau 11 beta

| cristina_9785 a răspuns:

Pai poate nu ai scris parola corecta sau cand ai schimbat parola ai apasat p vre`o litera gresita si nu ti-ai dat seama! asta mi s`a int si mie incearca sa-ti schimbi iar parola!

| andreea_9394 a răspuns:

Nu si eu am patit la fel