| R4V3N a întrebat:

Am o problema la Metin2. Azi am incercat sa intru pe 2 servere pe Hamachi. Am pus mc in mc.txt, si cand am incercat sa pornesc jocul nu a mers. De pe mc.exe nu se conecta, asa ca insemna ca trebuie sa mearga de pe launcherul oficial. L-am deschis, s-a deschis fereastra cu capul de Sura, am dat start, si in 3 sec, mi-a inghetat fereastra instant si s-a inchis de tot (fereastra). Nu e de la client, am incercat cu 4 clienturi diferite, toate descarcate azi. Nici de la server nu e. Mi-am facut si eu server azi si nu ma pot juca pe el (e pe Hamachi) pentru ca nu ma pot conecta din cauza clientului. Imi puteti da un sfat sau daca stiti sa imi ziceti cum sa rezolv problema aceasta va rog? Dau FUNDA + VOT GENEROS!

1 răspuns:
| AlphaOmegaStyl3 a răspuns:

Dami add la id-ul de mess sunstyl3@yahoo.com-Daca serverul e on macar 18/24 pe zi iti refac eu serverul cu resurse noi.Mai multe detalii pe mess.