| RoDanny a întrebat:

am o problema. Recent am instalat un joc iar cand intru in el imi scrie Game.exe ( Game = exemplu ) is not a valid Win32 application. Ce sa fac m-am uitat pe internet si nu mai ajuta nimic, puteti sa ma ajutati, daca puteti sa fiti mai expliciti. Dau Funda tongue

P.S. : Am windows xp

1 răspuns:
| Panzer1945 a răspuns:

In primul rand, cauta pe net si vezi ce OS este recomandat pentru acel joc, (sistem de operare). Dupa ce te lamuresti, cauta un patch pentru a putea juca pe al tau OS