| iPhone32523523 a întrebat:

am si eu o intrebare. Nu striu de ce nu merge contul de pe cabal. Imi apare failed to connect server. Dar conturile sunt bune. Deabia le fac si tot nu merg. Confirm si emailul si nimic. Dau FUNDITA la cei care ma ajuta cu cabalul.

Răspuns Câştigător
| PkAdi a răspuns:

Vezi ca cred ca trebuia sa iti apara mesajul ala de la windows ca daca ii permiti aplicatiei (cabal) sa utilizeze reteaua sau incearca sa il instalezi din nou si sa iti apara mesajul ala, apoi le bifezi toate ala si dai accepta, eu am patit asa la TonyHawk'sderground 2