| RaulTheGame a întrebat:

am o problema am facut un server de Metin2, mie imi merge sa intru pe el, dar la ceilalti jucatori nu merge... Failed to connect the server
Ma poate ajuta cineva va rog?

Răspuns Câştigător
| Wanted_5595 a răspuns:

Te pot ajuta eu. Da`mi id`ul tau in privatwinking

6 răspunsuri:
| MosCraciun a răspuns:

Trebuie sa iei portmap si sa dai run la toate hartile serverului.
si vezi sa pui ipurile acolo. uite vezi aici http://www.youtube.com/watch?v=j1M34J8MMjE

| RaulTheGame explică:

Nu a mers, MosCraciun, ma puteti ajuta altcineva? Lasati id in privat (Wanted trimite pls id`ul tau) dau funda celor care ma ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma si pe mine am aceeasi problema ca a ei

| StanMihai1990 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ma ajuta cineva?

| Avzs a răspuns:

Am si eu aceiasi problema ma poate ajuta cineva?

| bundy a răspuns:

Wanted_5595 poti sa-mi dai si mie id`u Pls am aceeasi problema.