| Kindal38 a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o mare problema. De o zi tot am drop frame asa dintr-o data in orice joc ca e multiplayer ca e singleplayer tot am drop frame. Vreo solutie pls?

2 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Update la placa grafica.

| Alex24444 a răspuns:

Salut, eu pana acum ma jucam fivem fara nici o problema pana intr o zi cand nu mai era jucabil absolut deloc, cand mergeam cu masina aveam drop uri exagerate, s-a dovedit sa fie de la rami, am mai facut upgrade cu 4gb ram si acum am 12, merge impecabil