| rooldw22 a întrebat:

am si eu o problema. Mi-a revenit cheful de a ma juca iar metin2 ro, si cu ocazia asta l-am downloadat, instalat, iar cand vreau sa intru in el, mi se restarteaza pc'ul. Oare ce are? Va rog, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Skay a răspuns:

Sal. Atunci cand joci trebuie sa opresti antivirusul. Este o problema intalnita la multi playeri. Asta-i tot. Opreste antivirusul atunci cand joci.

| Skay a răspuns:

Salut. Atunci cand joci trebuie sa opresti antivirusul. Este o problema intalnita la multi playeri. Asta-i tot. Opreste antivirusul atunci cand joci.