| DreamHouseit a întrebat:

am si eu o sipla intrebare mi-am luat si eu azi smackdown vs raw 2008 l-am facut cu pcsx2 i-am facut directori pluiginurile tot si cand dau run/CD/DVD sau Execute imi intra in el simi ramane ecranul negru stie cineva de ce daca da bagati idul meu roberto_costin sau punetimmi raspunsul aaici dau funda multumesc xD

2 răspunsuri:
| Tiberiu4 a răspuns:

Pai poate nu suporta jocul mai butoneaza-l vezi ca nu ai ceva in neregula funda?winking

| DreamHouseit explică:

Deci mai am o intrebare ce smackdown vs raw imi merge cu sistemul asta? Intel(R) celeron(R) CPU 2.00 GHz placa mea AsuSteK computer INC searia p4s533MX rami 0.5 GB si windows profesional XP 2000 build (2600) 86x ma puteti ajuta?