| RazvanMessi10 a întrebat:

am un calculator cu win7 ultimate procesor: pentium dual-core CPU e 5500 @ 2.80 GHz 4 gb ram sistem de operare pe 32 de biti, placa video: ATI radeon hd 5450 memoria totala aprox: 1784 mb, mod afisare curent: 1280 x 1024 16 biti 60 hz monitor: generic PnP Monitor, deci sa incepem: pe metin2, 4story, wow, alte jocuri imi sacadeaza cand sunt mai multi de 10 playeri si mai multi, si ma inerveaza, dau funda ce pot face in afara de reinstalarea win si de schimbarea driverelor am facut de 10000000 deori, dau funda cine ma ajuta app am si net de la impatt un internet decent bun care merge binisor, dau funda multumesc ff mult ajutati-ma va rog din suflet: app si am mers la service si a zis ca nu are nimika..pana mea

2 răspunsuri:
| darko23able a răspuns:

Ar trebui sa iti dai si tu update la drivere sau alta optiune daca ai praf in unitate ar trebui sa il stergihappy

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Intri in setari la fiecare joc si la grafica dai si tu la toate pe low la cea mai mica si mai vezi si tu alte setari care iti afecteaza performanta