| RazvanMessi10 a întrebat:

am o problema care ma scoate din MINTI.sa incepem:...AM UN CALCULATOR 4 Gb ram procesor Dual-Core, placa video 1 Gb Ati radeon 5450, si un monitor Horizon ( plasma ) si in jocuri de ex: wow, cs, lf2, gta san andreas si alte chesti in special METIN2.RO si alte metinuri, imi sacadeaza. nu imi sacadeaza in permanenta doar atunci cand sunt cu mai multi playeri si etc in orase si etc, dar mentionez ca asta se intampla si laalte jocuri care nu sunt ONLINE cm ar fi: gta san andreas si alte jocuri va rog eu mult ajutati-ma

Dau Funda...Multumesc ff mult, daca sunteti amabili un id de MESS sa-mi explicati mai pe lung.Multumesc mut

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| alexandruu97 a răspuns:

Nu pot sa spun sigur dar ori e placa video cu probleme ori cv la procesor, nu pot sa imi dau seama daca nu vad sory.