| Tortex a întrebat:

Am un PS2 Modat si de curand mi-am cumparat volan la el. Tin sa mentionez ca Need For Speed Most Wanted si Need For Speed Pro Street nu merg jucate cu volanu si nu am nici o idee cum sa le fac sa mearga sau daca merg. As dori si eu o lista cu niste jocuri PS 2 PAL dar care merg jucate cu volanu Multumesc Anticipat!

PS : Scuzati-ma daca este gresita categoria dar nu am stiut unde sa o incadrez!

1 răspuns:
| BACKaLx a răspuns:

Depinde ca nu merge la toate jocurile, si uite aici o lista http://www.wizoo.ro/jocuri/ps2/