| DeVis007 a întrebat:

Am un server de minecraft,inca nu e gata si am vazut ca am o problema,daca nu am op(asta zic pentru ceilalti jucatori) nu pot sparge nimic(stiu ca e protectia de spawn, dar m-am dus departe de spawn si tot nu merge). Sper ca stie cineva cum sa rezolv!

3 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

1.Ce zice?
2.Vezi cat ai protectia de spawn si zi-mi.

| DeVis007 explică (pentru TiberiuFasole):

Cred ca am rezolvat am intrat in ''GroupManager'' si la ''Default'' era ''build: false'' si am inlocuit cu ''true''. Protectia era 10 si m-am dus mult si tot asa aparea. Oare trebuia sa fac alt ceva?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru DeVis007):

/mangaddp Default build:permissions
Si daca nu merge incearca si;
/mangaddp Default build:permissions false.