| ToturialsLegendsGamingϞ a întrebat:

Am un volan Logitech Driving Force si as vrea sa stiu de ce nu imi merge pe el gta sa nu merge nici volanu nici pedalele.Dece oare? Funda si as vrea si niste jocuri care sa mearga sigur pe el.

2 răspunsuri:
| ToturialsLegendsGamingϞ explică:

Este un volan pc

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 35/100! GreeTiger Alegem staff Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 35/100! GreeTiger Alegem staff