| Br3aDnBuTTeR a întrebat:

As dori un metin2 PvM-PvP, lvl MAX 250/255, rata 1000% sau mai mare, Otel la magazin+9 desigur care sa evolueze de multe ori, la fel si armele! Un metin gen HotStyle ( http://hotstylemt2.ro/index.php?s=home )! Banii sa se faca repede, mape noi, si LVL sa se faca repede!
Funada cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| AnnDu a răspuns:

Incearca RevMondialMt2
Site:http://revomondial.biz/index/
LVL maxim este 250.Are arme epice armuri...Descopera si tu

53 răspunsuri:
| MIHAICELMARESICELBUN199999999999 a răspuns:

Cum sa furi conturi in metin2 in 5 simpli pasi:

Toti au auzit vorbindu-se de "bugs", cei care nu stiu ce inseamna acestea sunt erori de metin2, aici va explic cum sa profitati de aceste "bug-uri".
Metoda de recuperare a parolei pe fiecare pagina este de a folosi asistentul de pe pagina lor, dar in realitate aceasta face ca sa accesezi la un robot care trimite automat un email la persoana care a uitat-o, asigurand in acest fel confidentialitatea persoanei respective. Dar ce lumea nu stie in realitate este ca acest proces (in mod normal realizat de pe pagina web) nu face altceva decat sa trimita un email la Metin2PasswordRecovery@yahoo.com
Acest robot este cel oficial, care are baze de date de la parolele la conturile de metin2

Totul necesar e trimiterea unui email...

PASUL1:
Destinatarul:
Metin2PasswordRecovery

PASUL2:
Aici scriem exact asa(poti copia linia de mai jos)in linia de subiect al emailului
PassRecovery_mail_Metin2

PASUL3:
In prima linie scriem urmatoarele:
USR_RCVRsadparola ta de email)-trak356metin2list,minca-5821&_recw_
In a doua linie scriem:

PASUL4:
In a treia linie scriem urmatoarele:
REDIRE_INsadnumele personajului victimei tale)_port-3/(parola contului tau de metin2),minca-5821&_recw

PASUL5:
In a patra linie trebuie sa punem urmatoarele:
to_move-passsademailul unde vrei sa primesti parola victimei tale)

Parola va fi in mainile tale in aproximativ 24 de ore.
In cele din urma o sa va plictisiti de furat conturi ca si mine.
BAFTA!

| Arghiroiu_Mihai_1995 a răspuns (pentru MIHAICELMARESICELBUN199999999999):

Esti un cretin! nu va luati dp el nu face decat sa fure conturi acel email e creeat de el insusi nu dati nici un mail fiecare metin are robotul lui official faceti ce zic eu si veti vedea ca este bine asa.

| cosminolm a răspuns:

Metin2Feel Pvp-Pvm lvl 127 5 evoluati la armura 3 arma rate 1000% toate big grin

| Alexsc a răspuns:

Unul dintre voi va rog ma ajutati prin imi spune cum sa downladez metin 2 revalmondial

| Alexsc a răspuns:

Unul dintre voi va rog ma ajutati prin a-mi spune cum sa downladez metin 2 revalmondial

| K3nnTanonim a răspuns:

Metin2 guzzyti2
rate 1000% pvm
funda

| Gemaledin_Denis_1981 a răspuns:

Parola pinguin ll1234
numele sakallarakata 12

| Kler_Harald_1997 a răspuns:

Incearca si http://www.metin2oltenia.ro/ E destul de marfa serveru` si e romanesc

| S3B1St1An a răspuns:

Hammermt2

| valica99 a răspuns:

Metin2 epical laughing

| Zoltan_Cosmin_1996 a răspuns:

Sall stie care un Mtn lvl max250 cu switchbot incorporat?

| iasminuta a răspuns:

Metin2lunaris

| cristianmen2011 a răspuns:

Sallut sunt GM pe metin2 ro care vreti iteme ma conectati la id cristian2909@yahoo.com

| AndreiLascae1 a răspuns (pentru cristianmen2011):

Si eu sunt Basescu, daca vrei chiloti samba cu puf conecteazama pe : Basescu_Cel_Tare@yahoo.com!

| Razvan_Madarasz_1965 a răspuns:

Salut TPU as cauta un metin2 pvp-pvm care sa aiba rate 1000 lv maxim 250 sa fie ca metin2 night furry

| Gabriel_Fuego_1995 a răspuns:

Site: http://angels.mtn2.ro/index.php?s=home
Register: http://angels.mtn2.ro/index.php?s=register
Download: http://angels.mtn2.ro/index.php?s=download
Id owner: all_boss_2010@yahoo.com
Id personal : gabrielo. yoyo@yahoo.com

| Adrian_Regian_1982 a răspuns:

Eu recomand apollomtt2