| SmekerasuxD a întrebat:

as vrea si eu un metin(daca stiti) cu rate 1000, sa se faca banii foarte repede si sa fie mape speciale gen hotstyle metin2(eu nu-l mai joc din cauza noului client care are 2-3 troieni)care sa nu aiba probleme cand il downloadez sau buguri,lag, hackeri.Si de exemplu vreau ca in shop sa fie otel, batalie si sa se evolueze de ex otel-king1-kign2-king3 etc si batalie-sirius-baron(sau ce o fii)-rinata etc. Funda + multumiri sincere.

8 răspunsuri:
| 3my098 a răspuns:

Metin2Steel rate 1000% Este exact ce vrei tu
La shoop e otel care evoluează in king1, king2, posedată, furtună (Nu mai știu exact ordinea)
Și bătălia din care iese sirius, lunară, rinată, zin și incă câteva dar nu le mai țin minte.
Level maxim e 250.
Eventuri in fiecare zii
Serverul este destul de popular 1000 playeri in fiecare zi.

| SmekerasuxD explică (pentru 3my098):

As vrea si eu steel dar nu merge cand e sa il extrag zice asa la mai multe file:the file is corrupt! deci daca imi spui cum sa o rezolv eu iti dau funda!

| SmekerasuxD explică (pentru 3my098):

Cacamas pe tine

| 3my098 a răspuns (pentru SmekerasuxD):

Te rog.
Dacă ești copil și ești crescut în beci nu venii aici și iți exprima nervii.
Dar te rog nu iți jignii mama, nu a știut că i s-a spart prezervativul, deci te rog, să o ierți.

| EuDOarSieu a răspuns:

Metin2Fun, este un metin super tare, are mici defecte, dar este super. ai iteme+9 pana la lvl 48, perle, manti papuci vand, freze, costume nunta aproape tot ce vrei. banii se fac foarte usor otelu e ieftin si din batalie iese doar triton(sirius), si evolueaza cutitele dragon(zmee) si dintele si ark galben si mantuirii in arme epike de 80. restul nu mai evolueaza. sunt si cateva iteme pe site, pose, kinguri arme de 95 si 98 acum mai nou. daca vrei mai multe detalii add: gaby_moise14

| SmekerasuxD explică:

P.S:Nu vreau sa imi insirati asa metinele, eu vreau sa scrieti asa:
''Hotstyle-rate 1000+ parerea voastra''

| SmekerasuxD explică:

Mai astept raspunsuri!