| sheamussheamus a întrebat:

As vrea cate o parere pentru. fiecare laptop si la sfarsit care credeti ca e mai bun. ( 1, 2 sau 3 )
1. http://www.emag.ro/......D7KRXBBBM/

2. http://www.emag.ro/......DXM0LBBBM/

3. http://www.emag.ro/......DGT8LBBBM/

Funda la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Alinas132 a răspuns:

1. e bun laptopul, e performant, ai aproape tot ce tiai dori de la un laptop
2. la acest laptop nu prea vei avea placa video prea buna, pentru ca unele programe, jocuri etc, iti vor merge greu
3. acest laptop este bun daca vrei sa vezi filme, in rest nimic

Eu iti recomand primul laptop, pentru ca eu consider ca are aproape orice cei trebuie unui laptop, placa video mare, ram mare, CPU moderat.

6 răspunsuri:
| sheamussheamus explică (pentru Alinas132):

Multumesc de sfaturi! Dar nu stiu dc nu merge sa dau funda. Cand o sa mearga o sa iti dau! Promit!

| Alinas132 a răspuns (pentru sheamussheamus):

Nu-i nimica daca nu poti, eu ma multumesc ca team putut ajuta intr-un fel, cred

| bogdan324 a răspuns:

Daca mai pui 115 lei poti lua laptop-ul asta,are aceleasi specificatii, doar ca are placa video mai buna, si poti duce orice joc pe ea, pe gt 720m ai cu aproximativ 10-15 fps-uri mai putin in jocuri fata de gt 740m, ceea ce e enorm
In plus, laptop-ul care ti l-am aratat are 1000gb pe hard, adica 1 tera, ceea ce e de 2 ori mai mult decat primul laptop care l-ai aratat
In concluzie platesti inca 115 lei pentru hard de 2 ori mai mari si performanta mult mai buna in jocuri si alte aplicatii

| sheamussheamus explică (pentru bogdan324):

Da-mi site-ul pe care e asta de imi spui tu.

| sheamussheamus explică (pentru sheamussheamus):

Ca sa vad de ce laptop zici.