| 123RAUL456 a întrebat:

As vrea sa imi ziceti niste metode de a-mi descarca jocul Dead By Daylight gratis deoarece, din pacate jocul costa bani reali. Vreau sa imi descarc acest joc deoarece vreau si eu sa fac level mare pe Meg. Sper ca imi veti spune niste metode bune de a-mi descarca jocul. Astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Nu există. Dacă nu-l cumperi, nu ai cum să joci online și să intri pe servere.
Pe G2A e 10 euro, nu mori dacă bagi 50 lei, nu e o avere

| Vendetta47 a răspuns:

Nu ai cum sa descarci acest joc deoarece jocul este multiplayer iar serverele sunt pe steam, deci sansele sa-l joci gratuit sunt de 0%.