| 123RAUL456 a întrebat:

Azi am vrut sa imi descarc jocul "60 seconds". Mi l-am mai descarcat in trecut doar ca mi l-am sters deoarece ma saturasem de el doar ca acum as vrea sa il instalez din nou. Doar ca atunci cand caut tutoriale pe Youtube cum sa descarca jocul si gasesc cum sa il descarca si astept sa se descarce imi zice: "Failed - Disk full". Credeam ca e doar un bug asa ca am mai incercat o data sa instalez jocul doar ca tot imi zicea asa. Oare de ce imi zice asta? Daca stiti voi, v-as ruga sa imi ziceti. Si sa imi ziceti si cateva metode de ale voastre de cum as putea sa imi descarc jocul "60 seconds", in afara de metoda in care trebuie sa cumpar jocul de pe Steam.

Răspuns Câştigător
| AlexBoy03 a răspuns:

Cel mai probabil partitia pe care vrei sa pui jocul e plina, poti incerca pe alta sau sa stergi jocuri pe care nu le joci. Ai grija cu site-urile astea ca si eu am incercat acelasi joc sa-l iau si m-am trezit cu virusi si poze po.rno pe ecran deci bafta big grin