| EmanuelPro a întrebat:

as vrea sa-mi spuneti si mie niste jocuri gratis pe PC cu poveste sau fara.DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| 2EXA a răspuns:

Toate jocurile sunt au povesti. Daca doresti jocuri single-player, probabil la astea te referi deoarece cele multiplayer sunt mai putin votate pentru povestile lor, ei bine iti las cateva mai jos care-mi au placut mie.
Avand in vedere ca nu ai lasat specificatii pentru pc, o sa iti dau tot ce se poate si eventual verifici tu :

Indie/Puzzle/exploration : Rimes, Eastshade, Little Nightmares
Adventure/action : Seriile : Tomb raider, Assasins Creed, Mad Max, Far Cry
Cu episoade : The last of us, The walkin dead, Life is strange.

| Fury12 a răspuns:

Need for speed most wanted 2005, Forest, Metin2.ro, Farming simulator 2015, Construction simulator, Atomic bomberman, Cs 1.6,