| Horiatud a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri cu o poveste interesanta

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Pe primul loc:The Witcher (seria), apoi cele ale Ubisoft-ului au în genere povești frumoase:Assassin's Creed (seria), Far Cry (seria), Watch Dogs 1, 2, altele Prototype 1, 2, 3, Mass Effect 1, 2, 3 (ultimul e impresionant cănd moare Shepard), Skyrim, mai vechi Two Worlds (2010),mi-a plăcut și povestea lui Hunted: The Demon's Forge cu final trist și acesta și multe altele.Și cele cu mașini de curse au povești frumoase si mă întorc iar la Ubisoft cu Driver San Francisco (din seria Driver) s-a.m.d.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Mafia 1, 2 poate si 3 nu l-am jucat Assassin creed 1, 2, call of duty primele 4 sau 5 din serie, Medal of honor seria, prototype 1

| Claudiu1905 a răspuns:

Driver Parallel Lines

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Half life 2
Brothers

| Eric_Valean_1997 a răspuns:

Bio Shock Infinite sau Rise of the tomb rider