| RândunelPisică a întrebat:

Asta e pentru cei care joaca METIN2Ro :voi daca aveti lvl 25 cat ati plati pe unu de 40 ca sa va cresca la lvl 30? eu am dat 250k per lvl. ce credeti e bine aceasta suma? Ca vreau ca la lvl 30 sa pescuiesc si sa strang vreo 50kk sau 1kkk

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mai fratele meu metinar mai bine cresti singur, ca eu de la lv 15 la 30 am facut intr-o zi fara sa ma creasca nimeni (dar aveam iteme super) iar de la 30 la 50 un lvl pe zi. Sincer acum 250k pe lv e cam mult, mai bine 100k fiindca tu cresti repede, totusi nu mai da bani la jucatori ca poate gasesti pe unu ca mine care te creste cateva lvl pe bani putini si pe urma iti zice ca te creste 10-15 lvl pe bani multi si iteme scumpe, te lasa fara yang si iteme si pleaca. Ca sa nu mai zic ca pana faci tu un miliard din pescuit ala de lv 40 face lv 99. Eu am stat la pescuit cateva zile si unpleam inventarul cu pesti destul de repede dar nu picau scoici mai deloc, am strans 5 scoici din 180 de pesti. Mai bine te invat cum sa faci caracterul ca sa creasca repede singur si banii ii pastrezi pentru iteme ca un fms+9 sau un rib +9 nu vine gratis.

| RândunelPisică explică:

Pe ce server esti?