| Anonymus00 a întrebat:

Astazi mi-am luat de pe internet "Hitman Blood Money".Bun, l-am instalat si am intrat in joc.Trec prima misiune aceea cu "Death of Showman (parca)" si dau Save! Dar dau Quit apoi si nu-mi apare nici unde Load sa dau adica imi apare din nou "New game (parca, sau asa ceva)..Va rog frumos sa ma ajutati cat mai repede cu putinta!

Răspuns Câştigător
| MytzaMytz a răspuns:

Nu este bun patch-ul(jocul) pe care la-i luat poti lua altul, asta ar rezolva problema.

5 răspunsuri:
| Anonymus00 explică (pentru MytzaMytz):

Poi l-am luat de pe TPB si de la ce le mai multe SE-uri!

| MytzaMytz a răspuns (pentru Anonymus00):

Pai ia-l depe ISo Hunt

| Anonymus00 explică (pentru MytzaMytz):

Gata.Mersi,ai o funda de la minewinking!

Răspuns utilizator avertizat
| KLiNK a răspuns:

L-ai instalat sau l-ai luat de la cineva deja instalat?