| Tomoiagă_Răzvan_1997 a întrebat:

Cand eram mic(3-5 ani, prin 2000-2002) aveam un calculator desktop Pentium 2 cu Windows 95 pe el.Si aveam un joc cu ceva om si trebuia sa fac questuri, actiunea fiind pe o insula cred. Cand intram in joc imi arata o insula, si peste ea era scris numele jocului. Stiu ca era un quest in care trebuia sa trec un pod rupt dintr-o pestera, si la capatul podului ea un om chel. Jocul era foarte pixelat, si seamana cu jocul Simon the sorcerer, dar avea grafici de Doom 1993. Ma ajutati va rog cu numele jocului?

3 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

De bicei sist destop asteasunt peraste icearva ge *** idk gen plmiguraa capae o *** pe mata in pida dr eesti prost ars fa

| CPAElites a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Ce-ai facut ma? Ai uitat sa-ti iei pastilele?
Mars la culcare copil facut din sp***a de caine.

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru CPAElites):

K