| MaZGaLiCiYi a întrebat:

Salut,TPU! Caut şi eu nişte jocuri superi pentru PC. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Iata cateva:
-Gta SA, VC, 3, 4
-Wheelman
-Call of duty Modern warfare, Black ops toate
-Assassin's creed toate
-Elite sniper 1, 2
-Prototype toate
-Far cry 1, 2, 3
-Counter strike
-S.T.A.L.K.E.R. toate
-Battlefield toate
-Crysis toate
-F.E.A.R. toate
-Serious sam toate
-Left 4 dead toate
-Bioshock toate
-Sniper:Ghost warrior
-Half life toate
-NecroVision
-Brutal legend
-Mafia 1, 2
-Dead space toate
-Rezident Evil/Biohazard toate
-Metro Last light, 2033
-Dead island
-Medal of honor toate
-Fall out toate
-Just cause toate
-Darksiders toate
-Dishonored
-Dead island

10 răspunsuri:
| Snoopy001 a răspuns:

Aaa, pai in primul rand sa nu mai furi avatare si iti sugerez :
Cu impuscaturi (shoter) : Bo2, COD MW3, Far Cry 3
Cu masini, curse : NFS ( care vrei tu )
Gen GTA : Dogeyes

| ConducereaLumi a răspuns:

Mdk 1/2, spiderman 1/2/3, cs:go/1.6/1.5/S/CZ/,Gta VC/3/4/sa/,Red Alert,Age of mythology + The titan's expansion *cred ca am scris bine*, Revolt, crysys, Far Cry, Call Of Duty... etc tongue

| ToaderAndrei a răspuns:

Actiune: call of dooty, battlefield 1, 2, 3, 4 Project igi 1, 2
Masini: nfs underground, nfs world nfs carbon nfs underground
gen gta: D.O.T.H chiar gta san andreas gta 5, 4, 3
Incearca si fifa 2003 2005 2007 2009 2010 2011 2012 2013 ori pes 2007 2008 2010 2011 2012 2013 cele mai frumoase jocuri pe care le stiu

| MaZGaLiCiYi explică (pentru Snoopy001):

Nu ţi-am furat avatarul, e o poză funny pe care am găsit-o la întâmplare.

| MaZGaLiCiYi explică (pentru MaZGaLiCiYi):

Eu vreau un joc cu personaje din diferite anime-uri, desene, gen Marvel sau Devil Maz Cry. Sper că m-am făcut înţeles.

| Snoopy001 a răspuns (pentru MaZGaLiCiYi):

1. Spider Man ( alegi tu care )
2. The Incredible Hulk ( jocul )
3. Superman Returns
4. Batman Arkham Asylum
5. Batman Arkham City
6. Ninja Turtles ( TMNT )

| MaZGaLiCiYi explică (pentru Snoopy001):

Am încercat şi eu să joc jocul The Incredible Hulk, l-am luat de pe fil3list,dar îmi zicea să introduc CD-ul original, bănuiesc că trebuie să cumpăr jocul. Dacă ştii de unde pot descărca jocul te rog să-mi dai şi mie un link.

| Snoopy001 a răspuns (pentru MaZGaLiCiYi):

Iei un crack

| MaZGaLiCiYi explică (pentru xxxCARBONxxx):

Super jocurile, am încercat câteva cum ar fi Far Cry şi e super.M-ai ajutat foarte mult, îţi mulţumesc.happy