| Baietii a întrebat:

Caut si eu un metin frumosbig grin as vrea un metin cu rate intre 500% -750%.Pe shop ultima armura sa fie otel+9.Si ultima arma Batalie,Dinte, Dragoane, etc.) multumesc daca ma ajutati... Daca se poate lasati link daca linkul e bun si metinul e fain primiti o fundita.winking sper sa raspundeti.

3 răspunsuri:
| Baietii explică:

Super.Nu raspunde nimeni.

| Baietii explică:

Raspunde? cineva? men pls.winking; Dwinkingbig grin

| DamnKid a răspuns:

Man,uite un metin de ai vrea tu, este Metin2Steel,la NPC-uri e cea ce ai zis tu. Şi creşti bine. Link: Îl găseşti imediat pe Google, doar tastând "Metin2Steel". Sper că am fost de ajutor.