| zett9 a întrebat:

Vreau un metin pvm-pvp 50-50, rate 800-1000, lv max 250(sa nu te dea direct lvl 250, sa cresti singur), sa iti poti face skillurile G/P de la npc, sa aiba seturi 6/7, otel si batalie la shop-uri si sa nu fie exagerat in upgrade-uri, de ex sa nu poti upgrada arma, armura de 20 de ori si bonusurile sa fie ieftine. Sa fie ceva gen Metin2 Hotstyle clientul din 2012. Daca stiti ceva cum caut eu sau sa se asemene lasati link-ul server-ului.

Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Alexandru_Ionut_1996 a răspuns:

Metin2 Hammer. Sunt 2 servere unul pvp şi altul pvm amândouă lvl max 250.
Dacă nu îţi place intră pe 4metin.ro te inregistrezi/loghezi, dai pe servere hostate/ip şi îţi alegi!winking

| zett9 explică:

Nu e ceea ce caut eu, nici pe aproape, nici macar nu se aseamana cu ceea ce caut, e tocmai contrarul.

| zett9 explică (pentru zett9):

Si nu te-ai incadrat in cerinte.