| hUnTERRRRRR a întrebat:

ce ziceti is bune castile astea pentru gaming in special pentru csgo?

https://www.pcgarage.ro/casti-gaming/marvo/hg9028/

3 răspunsuri:
| negativezenn99 a răspuns:

Salut! Ideea Este Ca Tie Sa Iti Placa. Eu Nu Stiu Ce Sa Zic. Eu Probabil Nu Mi Le Luam. (Parerea Mea) Sincer, eu ti-as recomanda de la Razer sa iei. Si ti-o zic din experienta. Sunt f bune. Pe csgo Sunt Legendary Eagle. Sper ca te-an ajutat.

| hUnTERRRRRR explică (pentru negativezenn99):

Is dmg cu casti marvo h8329 deci nu iti trebuie niste casti cine stie ce dar mi s-au stricat si vreau sa imi cumpar altele cu o calitate mai buna la microfon...

| BryBard a răspuns (pentru negativezenn99):

Boss am si eu Casti Razer Kraken 7.1 Chroma, si crede-ma nu merita, in 2 ani ti-se duce pilea aia sintetica de pe buretii de la casti, se desprind bureti, ma chinui de jumatate de an cu super glue, ma mir ca mai tine, in rest ca sunt Nu am ce comenta, le-am scapat de cel putin 50+ ori nu au patit nica, nici macar un defect si is confortabile. Singurul defect e ca costa mult 400 lei si la bani astia nu da si ei niste bureti de rezerva, sau macar sa faca separat de cumparat...