| CataGaming666 a întrebat:

Cine imi poate oferii un link de unde pot descarca Plants vs Zombie 2?

5 răspunsuri:
| Antyss08 a răspuns:

Cumperi și îl primești.

| CataGaming666 explică (pentru Antyss08):

Vai mersi frumos de acest raspuns... daca nu ai reusit sa intelegi ca ma refeream la un link de unde il pot lua gratis, pare rau

| PolBoss a răspuns:

Intraa pe google si scrie PLANTS VS ZOMBIES 2 TPB. Da click pe al doilea rezultat si descarca.

| Antyss08 a răspuns (pentru CataGaming666):

Cred că tu înțelegi, vrei și un LINK de unde să pice și banii din cer?
Tu băiatule doar "gratis" visezi, du-te la lucru și câștigi bani și cumperi, putrezești la calculator.
Bă dacâ tu lucrezi sau dai TV-ul sau calculatorul pe gratis mie, retarg ce am zis.
Ce anume îți pare rău?
Țigan virtual.

| ClickNetwork a răspuns:

Plants Vs Zombies 2 e doar pentru iPhone si este GRATUIT doar ca unele plante costa vreo 2 $.