| Kuduro a întrebat:

cine stie un server metin2 pvm cu ratele 1000X sau peste

137 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Http://orientalmt2.servegame.com/
Are ratele 1000 la tot are arme 0 yang la magazin si e mereu on :)

| PROMETIN a răspuns:

Joaca Prometin2 http://prometin.ro/ ! Impreuna cu prietenii tai construieste o brealsa si rupe concurenta. NU rata un metin adevarat : 70 % PVP 30% PVM , Harti/Arme/Armuri 2011 eventuri GM 5x pe săptămână. Donatiile sunt foarte mici pentru Iteme si Bonusuri fenomenale joaca acum http://prometin.ro/

| cristiann_1462 a răspuns:

Are ratele 500 si ajunge pana la 1000 Server PVM! Best Server! ai si armuri de maxim lvl 65 arme la fel. + e si 2011! :X
http://metin2motru.zapto.org/index.php?page=main
Funda?

| cristiann_1462 a răspuns:

Are ratele 500 si ajunge pana la 1000 Server PVM! Best Server! ai si armuri de maxim lvl 65 la SHOP arme la fel. + e si 2011! :X
http://metin2motru.zapto.org/index.php?page=main
Funda?

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Nu-ti pierde speranta, intra intr-o lume super fantastica alaturi de metin 2 adventure arme noi, iteme noi skiluri extrem de fantastice totul e modificat 200% ratele joc de ieri si am lvl 70 baftha

| TeamRo a răspuns:

Http://metin2asura.ro/ Unul dintre cele mai tari servere PVM din Romania.

| Marina2010V a răspuns:

Astazi va voi prezenta Cel mai nou server de metin2 privat din cate au fost concepute.Client inspirat din alte jocuri MMORPG cum ar fi kabal.Arme posedate,armuri posedate, kinguri, si arme legendare UNICE create de initiatorul serverului. LethalMt2! Cel mai tare mt2 creat pana acum.VA ASTEPTAM CU BRATELE DESCHISE./GM/ FOARTE PRICEPUTI, PRIMITORI, CARE VA VOR AJUTA PE TOT PARCURSUL CALATORIEI VOASTRE PRIN ACES MINUNAT JOC.Lev maxim 120 deci veti avea putin de lucru dar asta este de fapt cel mai important intr-un mt2 este sa nu se termine foarte repede, sper sa intrati cat mai multi si nu veti regreta Lethal MT2 cel mai tare server de metin2 creat vreodata cu client inspirat din restul jocurilor MMORPG NO HAMACHI! [fara hamachi] http://lethalmt2.sexyi.am/index.php?s=home VA ASTEPTAM CU MARE DRAG!

| Marina2010V a răspuns:

Astazi va voi prezenta Cel mai nou server de metin2 privat din cate au fost concepute.Client inspirat din alte jocuri MMORPG cum ar fi kabal.Arme posedate,armuri posedate, kinguri, si arme legendare UNICE create de initiatorul serverului LethalMt2...Cel mai tare mt2 creat pana acum.VA ASTEPTAM CU BRATELE DESCHISE./GM/ FOARTE PRICEPUTI, PRIMITORI, CARE VA VOR AJUTA PE TOT PARCURSUL CALATORIEI VOASTRE PRIN ACES MINUNAT JOC.Lev maxim 120 deci veti avea putin de lucru dar asta este de fapt cel mai important intr-un mt2 sa nu se termine foarte repede, sper sa intrati cat mai multi si nu veti regreta Lethal MT2 cel mai tare server de metin2 creat vreodata cu client inspirat din restul jocurilor MMORPG NO HAMACHI! [fara hamachi] http://lethalmt2.sexyi.am/index.php?s=home VA ASTEPTAM CU MARE DRAG!

| aNdreyu27819 a răspuns:

Salut am eu un raspuns pentru tine care merita funda!happy
1. Mijagi MJ3
-Rate 1000% toate
-Arme noi, mape noi... bla bla
-Chiar daca nu sunt la shopuri arme noi, faci rapid banii si iti poti cumpara nu-s scumpe deloc.
2.Merkury2 MT2
-Super tare, uitate pe youtub cum arata metinu
3.Lunaris MT2
-La fel Check Youtube pentru a te lamuri
4.Astea sunt care le joc eu PVM, FUNDA!:X?

| ANONYMBOSS293 a răspuns:

Joaca NEW-METIN3, dupa parerea mea e misto, dupa ce iti faci itemele apoi te distrezi, lv amxim e 255, faci repede lv, dar unu cu ratele mai mari ar fi mt2osiris, l-am luat eu acum 3 zile si am vazut ca a scris ratele 650%, cu 1000% nu exista, cele care scriu 1000% aduna rata de yang cu cea de cerscut cu cea de drop yang si cu cea de drop iteme, care fiecare este de 250%, dar mt2 osiris are toate alea 4 rate 650% fiecare. FUNDA?

| xCrissw a răspuns:

Hei... uite un metin in care poti creste foarte repede, dar itemele se face mai greu ://.
Site : http://www.dark-fusion2.eu/server1/
:) Enjoi. >; d<
Fundoii?;;)

| bossu201 a răspuns:

Joaca metin2 hot style e ff frumos fara buguri lag evoluari multe are 250 lvl incearcal uite un site:http://www.hotstylemt2.ro funda?

| bossu201 a răspuns:

Incearca hotstyle mt2 uite site e ff frumos site:http://www.hotstylemt2.ro/

| bivorul a răspuns:

Mondial mt2 e foarte tare

| IULY991 a răspuns:

Www.advance2metin.com
Intra e super tare se fac event-uri zilnic :
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Shinigamy a răspuns:

Haide pe mt2crazy chiar dac e pe hamachi este doar momentan.Retele MetinCrazy.......Metin2Crazy100 iar pw este 12345 site(intri dupa ce te-ai logat pe reateaua de la hamachi:X:http://5.84.245.249/index2.html iti zic eu merita incercat

| catalino200 a răspuns (pentru Xlove64):

Sall..auzi nu stiu ce oriental e ala l-am scos si eu is in 2012 nu e nimeni pe el cresti greu faci bani greu am avut 900k nici sa bonusez itm n-am avut bani..si itm antice nu erau...

| catalino200 a răspuns (pentru Marina2010V):

Ceau,,, mai merge metinul? lethalmt2
site-ul ce ni l-ai dat da eroare... daca da da-mi pm pe id de mess catalinstoica1998@yahoo.com sa-mi dai site-ul official

| Laurentiuuu a răspuns:

Pvm cu rata 1000 rolling on the floor)

| AsusTek a răspuns:

Deci vr pvm cu rate 1000X hm. eu stiu cateva dar nu-s sigur ca tiar place:
www.metinX.eu
www.xperimentmt2.tk
metin2mage
AsuraMt2

| yubaretzul a răspuns:

Moon Metin2 e tare... daca votezi pe net iti da coins si iti iei arme armuri de la level mic iti asigura iteme level maxim este 250 si pana la 100 cresti lejer dupa aceea e cam greu dar icneaarcal! fund?

| Krissu66 a răspuns:

Iti zic eu un metin foarte bun metin2 lunaris cresti foarte repede este pana la 255 faci repede 2kkk in mapele de 85, 99, 135, 170, 220, 225 nu te doare capul intr-o zi ai facut lvl maxim iteme modate tot ce vrei! Funda!

| YukiMrM a răspuns:

Http://metinx.eu cel mai tare super ultra server din lume PVP super

| YukiMrM a răspuns:

Http://metinX.eu - super server, rate 1500 *Yang, EXP si Items*, gm de treaba, 10 HARTI NOI, toate itemele in shop-uri (king-uri, epice, etc). Server PvP 90%, PvM 10% - Va asteptam cu drag pe toti -

| Alexutzu1616 a răspuns:

Ti-as recomanda 4yoursmt2 unul dintre cele mai frumoase sv pvm din Romania are ratele 1000.Bafta

| Mafiotu_robert_1987 a răspuns:

Nu vreau in engleza vreau in romana daca nu va suparati

| alexalex123 a răspuns:

Hotstyle mt2

| CristyMinecraft a răspuns:

Mt 2 Mage
Te inregistrezi il descarci si te joci.
Sunt foarte multe evoluti
Exp 700
nivel maxim 250
servarul este in franceza
water gem cu el poti sa faci p
te transformi in warr barbat femei | sura barbat femeie | saman barbat femeie | ninja barbat femeie.
La shopuri sunt batalie +9 partizan +9
sunt foarte multe arme si armura de sura saman warr ninja
faci lv foarte repede intr-o zi faci 100 sau mai mult
mape noi arme noi armuri noi
faci bani roarte repede in total este foarte mistobig grinbig grinbig grin
Daca vrei sa ne jucam uite id meu cristy_ivan10
Funda?

| Shcoky a răspuns:

Energy Metinwinking